Yeni 2018 Hyundai Santa Fe SUV duyuruldu Hyundai Santa Fe SUV Nasıl ?

Hyundai’nin en yeni amirak geisi 2018 Hyundai Santa Fe SUV duyuruldu. Hyundai Santa Fe SUV içinde ve dışında bir dizi yeni teknoloji ile birlikte geliyor.

2018 Hyundai Santa Fe Nasıl 

Hyundai, önümüzdeki ay Cenevre Otomobil Fuarı’nda ilk kez açılacak olan yeni 4. nesil Santa Fe SUV‘u görücüye çıkardı. Üretim, 2018’de başlayan küresel satışlarla bu yılın ikinci çeyreğinden başlayacak.

Yeni Santa Fe, Hyundai’nin SUV serisine en yeni eklenen Kona’dan ilham alarak keskin bir görünüm ile geliyor. İnce LED ışıkları ve iki büyük aydınlatma kümesi ile çevrelenmiş büyük altıgen ızgaralar, Hyundai tasarımcılarının en yeni ve etkileyici son tasarımlarıdır. Entegre plakalı tıknaz bir ön tampon, Santa Fe’ye yeni, aşırı öne çıkan tekerlekler gibi daha sert bir görünüm kazandırıyor.

2018-hyundai-santa-fe-4
2018-hyundai-santa-fe-4

 

Yeni jenerasyon Santa Fe’ye baktığımız zaman, 5 kişilik versiyonunun artık Santa Fe Sport olarak değil de sadece Santa Fe olarak adlandırılacağını görüyoruz. İlerleyen zamanlarda daha uzun aks mesafeli olan ve Santa Fe XL isminde olacak modelin de 3 sıra koltuklu ve 8 kişilik olacağı biliniyor.

2018 Santa Fe’nin mevcut Santa Fe Sport olarak bilinen araca göre biraz daha geniş bir kabin hacmine sahip olduğu da belirtiliyor. Aks mesafesinin mevcut jenerasyondaki 270 cm değerine karşılık 276.61 cm değerine yükseldiği ve toplam uzunluğun da 469.9 cm’den 477.01 cm’e yükseldiği açıklanıyor. Bu artışlar sonucunda aracın yolcular için sunduğu iç mekan hacmi 3.058 litreden 3.134 litreye ulaşmış durumda.

 

5

Özet

Hyundai santa fe 2018,Hyundai santa fe 2018 Forum, Hyundai santa fe 2018 Nasıl,Hyundai santa fe 2018

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün