Seat Alhambra Nasıl Seat Alhambra Alınır mı ?

Bu yazımda Seat’ın geniş aile araçlarından Seat Alhambra incelemesi yapacağım. Yazının temel konuları  alhambra yakıt tüketimi,  alhambra inceleme alhambra kullanıcı yorumları olacak.

Seat Alhambra Nasıl Bir Araç ?

Mükemmel Hızıyla Seat Alhambra

Geniş araç çeşitlerinden biri olan harika görünümüyle nefes kesen Seat Alhambra, çok kullanışlıdır. Çok sayıda özelliği ile yılların markasının nadide bir ürünü. Kullanmaktan son derce keyif alacağınız aracın özellikleri muhteşem. Çok amaçlı araç niteliğinde olması sayesinde kullanım rahatlığı harikuladedir. Seyahatlerde nerdeyse her şeyi yanınıza almanız bu araç ile mümkün oluyor. Size sunduğu bol yer, beraberinde bol rahatı getiriyor. Havalı görünümlü ve ideal özellileri ile mutlaka seçenekler arasında bulunması gereken arabadır. Elektrikli otomatik yapılı kayar kapı özelliğini kullanmak adeta mutluluk verir. Hızı ve kalitesi her halinden belli bir araç olup, çok sayıda alıcısı bulunur. Sportif motor teknolojisinin en üst seviyelerde olduğu bu model, bayılacağınız bir ürün. Sürüş keyfini sonuna kadar tadabileceğiniz bu ürün, müthiş teknolojik yapıdadır. 2.340 alan kapasitesine sahip olup, kullanışlılık düzeyi son derece yüksektir. Güvenlik açısından dikkat çeken düzeyde bir araçtır. Arabada dokuz tane hava yastığı bulunur. Euro NCAP tarafından verilen 5 yıldız ile başarısı taçlanmıştır. Kullanmaktan son derece kıvanç duyacağınız bu ürün, birçok modele fark atar.

seat alhambra aile

Seat Alhambra Alınır mı ?

Seat Alhambra, dış ve iç donanımlarıyla dikkat çeker. Krom tavan rayları, krom kaplı ön ızgara, ön ve arka park sensörü, elektrikli kayar arka kapılar çok kaliteli olup S’dir. Dönüşe duyarlı olan ön sis farkları müthiştir. Koyu karartılmış arka camlar S olup, araca havalı görünüm sağlar. Görkemi her halinden belli olan ürün, LED Arka stop lambaları ile oldukça iyidir. Gövde rengi kapı kolları ve LED sinyal lambaları S ve çok kaliteli olacak şekilde tasarlanmıştır. Tüm malzemelerin en iyi kalitede olduğu bu aracı kim kullanmak istemez ki? Görkemli dış güzelliğinin yanı sıra, kullanılan teknoloji ile ortaya muazzam bir ürün çıkmıştır. Aliminyum alaşımlı jantlar 16 olup son derece kaliteli yapıdadır. Aracın dış donanımları kadar iç donanımları da çok iyidir.

Seat Alhambra Yorumlar

Yol bilgisayarı özelliği çok iyi durumdadır. Elektrikli olan ön ve arka camlar vardır. Aracın üstün özelliklerinden biri bluetoot özelliğidir. Elektrikli park freni olup çok iyi çalışır. 8 hopörlörlü ses sisteminin varlığı, araca müthiş enerji katar. Yükseklik ve derinlik ayarlı elektrikli direksiyon aracın üstün yönlerine verilebilecek örnektir. 6.5 dokunmatik ekranlı radyo ile araç kullanımı zevk kazanır. Üstün yönleri saymak ile bitmeyen bu araç, 3 bölgeli otomatik klimaya sahip. Aynı zamanda araçta soğutmalı torpido gözü var. Görüldüğü üzere çok iyi bir araç olan bu ürün, KESSY anahtarsız giriş ve çalıştırma sistemi bulundurur. Bu sayede araç daha güvenli hale gelir. Cruise Conrtrol sistemi var ve çok fonksiyonlu deri direksiyona sahiptir. Bayılacağınız bu ürünün ön kol dayaması olup, kaza zedelenmesini engelleyen ön koltuk kafalıkları var. Arka camlarda 2 adet güneşlik yer alır ve direksiyondan kumanda edilmesi mümkün olan vites sitemi bulunur.

Seat Alhambra Fiyatları

Seat Alhambra aracında güvenlik sistemleri, arka yan hava yastıkları v.b özellikler ile sağlanır. Dinamik bir araç olan bu ürünün fiyatları, kalite özelliklerine göre normaldir. 1. El fiyatı 125 bin olan aracın 2. Elleri haliyle daha uygun fiyattadır. 23.000-100.000 arası değişen 2. El fiyatları bulunur. Aracın yeniliği, hasar olup olmaması, ne kadar kullanıldığı fiyat belirlemede etken olur. Seat’ın en pahalı ürünleri arasında yer aldığı doğrudur. Fakat buna nazaran görüldüğü üzere, aracın özellikleri nefes keser. Hız düzeyi ve içyapısı ile beğeni toplayan araca sahip olmak müthiş bir duygudur.

 

Buradan >> oto inceleme yazılarımızın tümüne ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün