RENAULT CAPTUR 1.5 NASIL RENAULT CAPTUR ALINIR MI?

Sizlerden gelen soruları yanıtlamaya devam ediyoruz. Renault captur nasıl bir araç, captur  alınır mı , renault captur sorunları , captur yakıt tüketimi gibi sık gelen sorulardan birkaçını bu yazımda aktarmaya çalışacağım.

RENAULT CAPTUR 1.5 NASIL BİR ARABA ?

Renault’tan bir harika daha !            

Renault sıra dışı tasarımlara son hızla devam ediyor.İşte Renault Captur 1.5 dci İcon da bu araçlardan sadece biri. Arabanın yakıt tüketimi ile başlayacağım. Km de 16 kuruş yakan bu araç sizi ekonomik açıdan gerçekten rahatlatacak bir araba. Renault Captur 1.5 dci İcon şehir içinde 4.2 lt yakarken şehir dışında uzun yolda 3.4 lt gibi harika bir yakıt tüketimine sahip. Renault Captur modelinin motor hacmi çeşitli araçlarıda var. 1.2, 1.4 ve 1.5 gibi motorlara sahip farklı araçlarıda var onlarada bakabilirsiniz fakat bu incelediğimiz model en iyilerinden biri diyebiliriz.

RENAULT CAPTUR 1.5

RENAULT CAPTUR 1.5 ÖZELLİKLERİ

Deneme sürüşünden tam not ! 

Geçen hafta deneme sürüşü şansına sahip olduğum bu aracın dış donanımı göze oldukça hoş görünüyor. Aynı zamanda iç donanımıda bir o kadar tatmin edici diyebiliriz. Fakat şöfor koltuğuna oturduğumda ve şöyle arkaya bi göz attığımda dışarıdan biraz büyük gözüken bu aracın aslında görünenden çok daha dar olduğunu farkettim. Yani aile aracı diye alıp hayal kırıklığına uğramayın almadan önce içinin genişliğine iyice bi bakın derim. Dönüşlerde ki yol tutuşu cidden çok iyi, süspansiyonlarıda aynı şekilde kasislerde rahatsız etmeyecek bir şekilde ayarlanmış duruyor. 377 lt bagaj ise ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek düzeyde diyebilirim. Sürmesi çok zevkli olan Renault Capture 1.5 dci İcon aynı zamanda sınıfında ki diğer araçlara göre de ucuz bir fiyattan piyasaya sürülmüş.

RENAULT CAPTUR ALINIR MI?

Tam bir aile arabası denebilir

Sıfırı 67.000 TL olan Renault Captur 1.5 dci İcon’un ikinci el fiyatlarında ki piyasası 38.000 TL’lere kadar düştü. 5 vitesli araç 0-100 km hızlanmasını 13.1 saniyede tamamlamış. 90 hp’ye sahip araba maksimum 220 Nm tork üretebiliyor. SUV araç kategorisine giren aracın vergisi 859 TL olarak belirlenmiş.Eğer aile arabası olarak alacaksanız yani ailenizle genellikle uzun yollarda veya şehir içinde çok kullanacaksanız alınabilecek bir araba. Gerek uzun yolda tükettiği yakıtın çok az olması gerek SUV araç kategorisinde olmasına rağmen verigisinin diğer SUV araçlara nazaran düşük olması, gerek motor ve şanzımanın sağlamlığı gerekse dış görünüşü olarak sizin neredeyse tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir araba. Dışarıdan çok hoş bir görüntüye sahip.

Özellikleri tatmin edici

Renault Captur 1.5 DCi Icon start-stop sistemi, yokuş kalkış desteği, hız sabitleme sistemi gibi birçok özelliğe sahip. Performansına gelince araç birden hızlanma açısından iyi fakat diyosanız ki ben 190-200 ü görmek istiyorum hatta daha da fazla hız yapmak istiyorum, bu araba size göre değil demektir. Performans bakımından veya şöyle diyim hız bakımından bu arabadan pek fazla bir şey beklemeyin.

RENAULT CAPTUR 1.5 İNCELEME VİDEOSU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün