Range Rover Evoque Nasıl Range Rover Evoque Alınır mı ?

Range Rover Evoque Nasıl Bir Araç ?

Range Rover Evoque için ayırdığımız bu köşemizde Range Rover Evoque kullananlar‘dan derlediğimiz kullanıcı yorumları , Range Rover evoque yakıt tüketimi ve sorunları gibi bilgilere değineceğiz.

TAM BİR CANAVAR !

İlk kez Paris Otomobil Fuarı’nda sergilenen model kendi segmentinde tek olan ve üretildiği andan itibaren her tarafında kullanılan detay yüklü malzemelere sahip olan Range Rover Evoque yeni kasa ile 2014’te de karşımızda. Turbo beslemeli benzinli motoru olan Evoque iç mekânında isteğe en son LED teknolojisi kullanılarak modern bir çizgi izlenmiş. Aracın içine bindiğinizde kalitenin konforun ve estetiğin farkına varıyorsunuz. Konsoldan direksiyona kadar her detayda Exclusive bir görüntü sizi karşılıyor. SUV segmentte ve farklı bir arabanın ayrıcalığı sizi memnun ediyor.

Ön konsolu tam bir sanat eseri gibi olan Range Rover Evoque Start&Stop sistemine sahiptir. Yeni kasa Evoque keskin bakışları ve yuvarlak hatları ile yine şık ve yine spor. Panoramik cam tavana sahip olan araç sayesinde aracın içi çok daha ferah kolay kumanda edilebilen dokunmatik navigasyon sistemi de çok kaliteli bir program olmuş. Ses ve yalıtım konusunda çok başarılı bir araç. Yüksek hızda giderken bile sessizlik bozulmuyor. Range Rover gibi markanın olması gereken müzik sistemine sahip Meridian marka müzik sistemi yüksek volümde bile ses kalitesinden ödün asla vermiyor.

Range Rover Evoque Alınır mı ?

Üst düzey performanslı bir araç istiyorsanız sizi hiç üzmeyecek bir araba.2014 modeli dokuz ileri otomatik şanzıman ile yeni sürüş destek sistemleri ve geliştirilmiş yakıt ekonomisi gibi özelliklerle güncellenmiş. Dünya’nın ilk dokuz ileri şanzımanlarından birine sahip Evoque motor torku yüksek bir güce sahip. Virajlarda rampalarda veya farklı arazi ve yol koşullarında fren sistemleri oldukça duyarlı. Sürüş destek sistemleri arasında su geçişlerinde derinlik bilgisi verebilen Wade Sensing sistemi trafik işareti tanıma ve şeritten ayrılma uyarı sistemleri ve park asistanı da bulunurken yakıt tüketimi de yeniden düzenlenmiş. Yakıt sarfiyatının yüzde 11,4 oranında iyileştirildiği otomobilde de CO2 emisyonu da yaklaşık yüzde 9,5 oranında azaltılmış.

76 saniyede 0-100 km/s hıza ulaşabilen performanslı bir araç ve hiç zorlanmıyor. Adeta sizi uçurduğunu hissedebilirsiniz. İster dizel ister benzinli modellerinden kullanın ama gücünden hiç şüpheniz olmasın. İlk çıktığı günden beri sürekli ödüller toplayan Evoque segmentinde çok satılan araç modellerindendir. Güvenliği ve performansı ile EuroNcap çarpışma testlerinden 5 yıldızla geçmiş olması farkını kanıtlıyor. Rahat ve ısıtmalı koltuklarında şoförün uzun yolda bile asla yorulmaması için konforu sağlıyor. Direksiyona ilk geçtiğiniz andan itibaren tutkunu olacağınız bir araç.


Çok satılan araç
 kategorisinde olmasına hiç şaşırmamak gereklidir. Motor ve silindir hacmine bağlı olarak yüksek vergi alınmaktadır. SUV segmentindeki tüm araçların ortak kaderi olmaktadır. Yenilenen Range Rover Evoque performans konfor ve estetiği bir arada sunarak yüksek vergi dezavantajını bloke ediyor. Yolda siz sürüş keyfi yaşarken tüm gözler üzerinizde olacak.

Evoque hakkında site içinde aranan kelimeler

  • range rover evoque yorumlar
  • range rover evoque vergisi ne kadar
  • evoque range rover dezavantaj
  • land rover evoque yorum
  • range rover evoque nasıl
  • range rover evoque iç tasarım
  • range rover nasıl bir araba
  • range rover 2016 iç tasarım
  • range rover
  • evoque yorum

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün