Peugeot Partner Tepee Nasıl Peugeot Partner Tepee Alınır mı ?

Peugeot Partner Tepee Nasıl Bir Araba ?

FİYATINI FAZLASIYLA HAK EDEN İYİ BİR TİCARİ ARAÇ

Peugeot Partner Tepee ticari araç olarak otomobil severlerce çok beğenildi. Ekonomik açıdan uygun bir ticari araç olduğu kadar iyi bir aile otomobili şeklinde de düşünülebilir. Sunduğu konfor ve detaylı işçilikle aile otomobili konseptine de pekâlâ sokulabilir. Otomobildeki dış tasarım ise etkileyici. Ön taraftaki LED gündüz farlarıyla otomobile yepyeni bir heyecan katılmış. Otomobili merak ederek test sürüşü yaptım ayrıca diğer test sürüşleriyle ilgili yorumları da okuyarak bir derleme sunmak istiyorum. Bu yeni modelde yan ayna tasarımı yenilenmiş. Peugeot firması bunu CO2 salınımını azaltma ve yakıt tasarrufuyla ilişkilendiriyor. Ön tarafta kullanılan krom sis farlarıyla dış tasarım daha da zenginleştirilmiş.

Arka bagaj kapısında ise yeni bir özellik karşıma çıktı. Diyelim ki dar bir yere park edeceksiniz. Arka bagajı açmadan otomobile ulaşabiliyorsunuz. Yani bagaj kapısının camı tamamen açılabiliyor. Bu da büyük kolaylık sağlıyor. Cam tavan zenith tasarlanmış ve otomobile enerji veren bir ferahlık katıyor. Kendinizi rahatlamış dar bir yere sıkışmamış hissediyorsunuz. Aslında bu tarz zenith camlar ferahlık açısından her ticari otomobilde denenmeli. Zira yorgun iş stresinin yanında insanlar çalışma esnasında ferahlık arıyor. Peugeot Partner ise bunu fazlasıyla sunuyor. Ayrıca aile otomobili özelliği de veren iç tasarım kullanılmış. Eşya saklama gözleri oldukça kullanışlı. Sürücü üzerinde tavan eşya rafı tavan orta konsol eşya gözü tavan konsol rafı da düşünülmüş. Yük kısmında ise tavanla birleşik iki kapağa sahip bölüme 60 litrelik eşyanızı koyabiliyorsunuz.

Peugeot Partner Tepee Alınır mı ?

Peugeot partner tepee sorunları, Peugeot partner tepee şikayet, Peugeot partner tepee 2015 yorumları, Peugeot partner tepee yorumları, Peugeot partner tepee zenith kullanıcı yorumları, Peugeot partner yorumlar, Peugeot partner 1.6 hdi kullanıcı yorumları, Partner tepee kronik sorunlar

İç tasarım öyle güzel düşünülmüş ki otomobile ekonomik bir ticari araç olarak da bakamıyorsunuz. Çok satılan model olması da bunu kanıtlıyor. Konforlu koltuklar sesli park sistemi otomatik yanan far yağmur sensörü nefis bir iç akustik sistemle sürücü ve yolculara rahat ve güvenli bir ortam sağlanıyor. Yan cam perdeleri ise arka yolcuları güneşten koruyor. Teknolojik açıdan da iyi özelliklere sahiptir. 7” ekran navigasyon sistemi oldukça geliştirilmiş. Usb bağlantısı mp3 uyumlu cd çalar bluetooth özellikleriyle multimedya keyfi yaşıyorsunuz. Otomobil almak için en dikkat edilen husus güvenliktir.

Peugeot güvenlik konusunda da iddialıdır. Daha doğrusu bu iddiasını kanıtlıyor. ISOFIX özelliği hızı sabitleme sistemi frenlerde ABS ASR ve EBD özellikleri hava yastıkları viraja girerken aydınlatan sis farlarıyla güvenlik konusunda oldukça hassas davranılmış. Test sürüşünde de frenlerin hassasiyeti ve üstün performansı fark ediliyor. Partner Tepee iki dizel motor seçeneğine sahip: 1,6 HDI 92 beygir gücü 1,6 HDI FAP ise 115 beygir gücü özelliklerine sahiptir. FAP kavramı ise partikül filtresi olarak geçiyor. Kirlilik kontrolü yapıyor. Az yakan model olması da otomobil için avantaj. Ortalama yakıt tüketimi 55 litredir. Yakıt açısından tasarruflu görünüyor.

Partner ülkemizde iyi tutuldu ve çok satılan model listesine girdi. Test sürüşlerinde oldukça olumlu izlenimler aldım. Özellikle konfor yönünden rakiplerin önünde gittiğini söyleyebilirim. Yakıt açısından tasarruflu olması önemli bir avantajdır. Ayrıca araca yolcuların inip binmesi de çok kolaylaştırılmış. Diğer yorumlardan da edindiğim izlenim oldukça olumlu yönde. Sonuç olarak ticari araç kategorisindeki Peugeot Partner ticari işlerinizde iyi bir yoldaş ortağınızdır. Ayrıca ailenizle yapacağınız seyahatlerde güvenli ve az yakan bir otomobil seçeneği olarak duruyor. Sıfır araç fiyatları olarak da çok aşırı değil.

Peugeot Partner Tepee İnceleme Videosu

5

Özet

Peugeot partner tepee sorunları, Peugeot partner tepee şikayet, Peugeot partner tepee 2015 yorumları, Peugeot partner tepee yorumları, Peugeot partner tepee zenith kullanıcı yorumları, Peugeot partner yorumlar, Peugeot partner 1.6 hdi kullanıcı yorumları, Partner tepee kronik sorunlar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün