Petlas Snowmaster Kış Lastiği Yorumları , Petlas Snowmaster Kış Lastiği Nasıl ?

Petlas Snowmaster Kış Lastiği Yorumları , Petlas Snowmaster Kış Lastiği Nasıl ?

 

Kış mevsiminin gelmesi ile hareket kazanan kış lastikleri hepimiz için oldukça önem taşıyan araç parçalarından biri. Hem can güvenliği hem maddiyatın önemli olduğu hususlardan olan kış lastiği mevzusu araç sahiplerinin en çok araştırdıkları konulardan. Çünkü hem karlı – yağışlı havalarda can güvenliği aracın yerle temas eden tek noktası lastiklerden geçiyor, hem de 4 adet değiştirmek gerektiği için maddi olarak biraz can acıtıyor.

 

Ve Lassa , Petlas , Michelin , Bridgestone , Starmaxx Kış Lastiği , Starfire , Milestone vs vs birçok lastik üreticisi ve bu üreticilerin de birçok kışlık lastik modelleri olduğu için insanlar kararsız kalabiliyor. Maddi olarak markalar arasında fiyat farkları olabiliyor, fiyatları aynı olan 2 lastiğin desenleri yol tutuşları farklı olabiliyor ve sürücü bu farkları denemeden bilemiyor. Bir lastiğin 150 TL’den başladığı ve 300-400 TL’lere çıktığı  ve alınca 4 tane almamız gerektiği günümüzde alıp deneyip olmazsa yenisini almak da olmuyor.

 

Bu yazımızda Petlas Snowmaster Kış Lastiği ile ilgili yorumlarımızı ve deneyimlerimizi aktarıp, daha önce Petlas snowmaster kullananlar ne söylemişler bakacağız. Bu yazımızdan daha önce Bridgestone Kış Lastiği ve Lassa Snoways Kış Lastiği yazılarımızı yazmıştık, onlara da göz atmakta fayda var.

 

 

Petlas Snowmaster Nasıl sorusuna gelirsek, online mecralardan araştırdığımız ve kendi deneyimlerimiz ile baktığımızda, Petlas Snowmaster ıslak yollarda olsun karlı yollarda olsun çok güzel bir yol tutuşu sağlayarak aracı kaydırmıyor , savurmuyor ve sürücüye güven veriyor. Karlı havalarda özellikle araç sahipleri Petlas Snowmaster performansını çok beğeniyorlar.Ancak genel olarak sürücülerin şikayetlerinde ortak olduğu bir konu var : Yağmurlu yağışlı karlı çamurlu yollarda problem yok ama kuru yollarda araba normalden biraz daha fazla ses alıyor araba. Yani kuru yolda hafif başınız ağrıyabilir uzun yol gidecekseniz. Ama bu kadar kusur kadı kızında da olur diyerek gözardı edebilirsiniz.

 

Ekşisözlük, memurlarnet , Donanımhaber ve teamhonda gibi onlarca otomobil forumundan inceleyip araştırdığımızda bu lastiği alan kullanan %99luk bir kesimin lastikten gayet memnun kaldığını görüyoruz. Yokuş aşağı, yokuş yukarı, düz yolda, karlı yolda, buzda , çamurda gayet iyi bir performans sağlıyor.

 

Petlas Snowmaster Fiyat Listesi

 

 

  • Petlas Snowmaster
5

Özet

Petlas Snowmaster Bizden Geçer Not Aldı , Sizin Düşünceleriniz Nelerdir ?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün