Oto Expertiz Fiyatları Nelerdir?

Yetkili servislere gidip oto ekspertiz fiyat listesi istediğinizde fiyatların uçuk olduğunu görürsünüz. 100 TL ile 400 TL gibi fiyat aralıklarında Oto Expertiz Fiyatları 2019 değişiklik göstermektedir. Örneğin FIAT ekspertiz fiyatı için 75 TL ile 100 TL arasında bir ücret isterler… Wolksvagen Ekspertiz fiyatı 250 TL kadardır. AUDI expertiz fiyatı ise 300TL ile 400TL civarıdır.

Detaylı olarak tüm fiyat ve bilgileri Oto ekspertiz konusunda öncü olan Oto Rapor‘ dan öğrenebilirsiniz.

Oto expertiz fiyatları elbetteki değişkenlikler gösterebilir. Bu yüzden, expertize gittiğinizde mağdur olmamak için, ekspertiz yaptırmadan önce size tavsiyemiz ;  mutlaka telefon ile bilgi almanız olacaktır… Ayrıca dikkat edeceğiniz bir husus ise; bazı otomobil firmaları ekspertiz hizmeti vermemektedir. Gideceğiniz firmanın expertiz hizmeti verip vermediğini mutlaka telefon yardımı ile öğrenip, öyle gitmeniz sizin için zaman kaybını önleceyecektir. Ekspertizinizi dilerseniz yetkili servislerde yada özel ustanızda yaptırabilirsiniz. Tabi yaptırdıktan sonra mutlaka giderleri kontrol edin diyoruz. Kontrol ettiğinizde aksi bir durum çıkarsa, en azından o an müdahale etmeniz durumunda düzenlemeler yapılabilir.

Oto Expertiz Fiyatları 2019
Oto Expertiz Fiyatları 2019

Oto Expertizi Nedir ?

Oto ekspertiz işlemleri alakalı aracın geçmişte yaşadığı kazalardan değişen parçalara, mekanik aksamında bozulan yerlerden yakın vakitte gider çıkarabilecek tüm noktalara kadar otomobilin detaylı bir incelenmesinden oluşmaktadır. Oto ekspertiz işlemleri son bulduğunda ise bu işlemin yapılmasını isteyen kişiye yazılı rapor ve bilgi sunumu gerçekleştirilmektedir.

Oto Expertiz Fiyatları 2019 yılında ne kadar ?

İkinci el araç alırken araca baktırmak yada oto ekspertiz yaptırmak diye söylenilen durum aslında çok karmaşık bir mevzu değil. Aslında açık açık iki çeşit yolu var bunun. Aracı ya gerçekten iyi bir motor yada kaporta ustasına göstermek, ya da aracınızı yetkili servise götürüp oto expertiz ne kadar diye sorarak oto expere sokmak. Eğerki ustaya götürürseniz, iyi bir usta her türlü motor durumunu ve kaporta durumunu anında anlar ve çözer. Hasar durumları yada ağır hasarlı ve pert araç olma ihtimaline karşı şahsi sigortacınız ile bilgi alışverişinde bulunup durumu çözebilirsiniz. Gerçekten bu konuda iddialıyız ki Oto expertiz fiyatları 2019 konulu yazımız 2019 yılında da araç alacak Otomotiv Lobisi severlerin en çok sorduğu sorulardan birisi olacak.

Doğrusunu söylemek gerekirse oto expertiz fiyatları bulunduğunuz ile veya oto expertizi yapan firmaya göre  göre değişiklikler gösterebilir. Örneğin oto ekspertiz fiyatları ankara araştırmalarına oranla oto ekspertiz fiyatları istanbul daha fazladır. Bunun sebebi ise, o ildeki oto expertizi yapılması gereken araç sayısının değişiklik göstermesidir.

Bunu gibi oto ekspertiz fiyatları izmir ve oto ekspertiz fiyatları bursa gibi şehirlerde de araç expertiz hacmi değişmekte olup, talebin fazla olması, fiyatları etkileyen hususlardan biri olabiliyor. Expertiz yaptırılacak firmanın bu konuda yetkin olup olmaması , oto ekspertiz cihaz fiyatları  gibi faktörler , oto ekspertiz fiyat belirleme konusunda önemli etkenlerdir.

Oto ekspertiz fiyatları  2019 ne kadar veya  oto ekspertiz ücreti ne kadar diye soruyor olmanız gayet doğaldır. Son zamanlarda doların yükselmesi tüm sektörleri etkilediği gibi expertiz sektöründe de fiyatların artmasına neden olmuştur. Size tavsiyemiz ilk bulduğunuz oto expertiz firmasına gidip expertiz yaptırmamanız, değişik firmalardan oto ekspertiz fiyat listesi alarak bütçenize uygun olanını seçmenizdir.

Oto ekspertiz nedir, oto ekspertiz nasıl yapılır

Aşağıdaki videoda oto ekspertiz nedir, oto ekspertiz nasıl yapılır detaylı olarak izleyebilirsiniz.

Oto Expertiz Fiyatları 2019 adlı makalemizi yararlı bulduysanız alt kısma yorum yapabilir yada daha fazla detaylı almak için bizlere ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda  Lpg Dönüşüm Fiyatları 2019 ve Osmangazi Köprüsü Gidiş Dönüş Ücreti 2019  yada Araç bakım çizelgesi adlı yazımızı da okumanızı ve değerli bilgileri almanızı tavsiye ederiz.

 

Oto Expertiz Fiyatları 2019
5

Oto expertiz fiyatları 2019

Oto expertiz fiyatları 2019 yılında elbetteki değişkenlikler gösterebilir. Fakat yazımızda oto expertiz nasıl yapılır, oto expertiz de nelere dikkat edilmelidir her birini detaylı olarak okuyabilir ve izleyebilirsiniz…

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Yazınız gerçekten bazı konularda çok yardımcı oldu. Fakat ben eski model bi Mercedes ya da BMW almayı düşünüyorum. Bu araçların motor performansları genel olarak ekspertizlerde %90 üstü çıkıyor. Bu konuda ekspertizlere ne kadar güvenilebilinir.

  2. Motor performansı konusunda ekspertizden expertize değişme olurmu nasıl emin olacağız gerçek performansının ne olduğuna

  3. Fiyatlar için teşekkürler ama ekspertizlere güvenmek çok zor. Fitili kaldırıp kaynak var mı, çıkma/takma parça var mı kontrol eden yok. Klasik prosedurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün