Opel Yetkili Servis Ücretleri Ne Kadar ?

Opel Yetkili Servis Ücretleri Ne Kadar ?
Opel Yetkili Servis Ücretleri Ne Kadar ?

Opel aracınızın periyodik bakımlarını ya da ağır bakımlarını yetkili servise yaptırmak istiyorsanız öncelikle biraz araştırma yapmak zorundasınız. Yakın çevre illerdeki yetkili servislerden fiyat almak , sizin şehrinizde olan servise giderken elinizde bir koz olarak kalır. Eğer aracınız hala garanti kapsamında ise zaten yetkili servise gitmek zorundasınız yoksa garanti kapsamı dışında kalırsınız.

Bir kaç fiyat aldıktan sonra yaptıracağınız işte kullanılacak olan parçaların ortalama fiyatlarını internetten ya da sanayiden öğrenin. Tabi ki en önemli nokta orjinal parça fiyatlarına bakmanızdır çünkü servis orjinal parça takar. Daha sonra servis danışmanı ile konuşmaya gidin. En iyi fiyat için pazarlık edin çünkü yetkili serviste pazarlık ile 200 TL indirim alanı gözüm ile gördüm. Taksit yaparız deyip fiyat kırmak istemeyen servis danışmanına kanmayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Araç içi koku giderme , otomobilde kötü kokulardan nasıl kurtulunur ?

Opel yetkili servislerinde periyodik bakım yaptırmak isteyen birinden çıkacak olan para 350-400 civarında bir paradır. Bu ciddi bir meblağ ama garanti devam ettiği için gitmek zorundasınız. Periyodik bakım 350-400 TL, ağır bakım (triger vs) 750 TL civarında tutacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir