Nissan Qashqai Nasıl Nissan Qashqai Alınır mı

Nissan Qashqai Nasıl Bir Araba ?

QASHQAI’Yİ KEŞFEDİN

Nissan dünyanın önde gelen firmalarından birisidir. Nissan’ın üretmiş olduğu Nissan Quashqai iç tasarımındaki özellikleri ve kullanım rahatlığı ile mükemmeldir. Bir kez kullanıldığı takdirde vazgeçilmezleriniz arasına girecektir. Bu yazımızda oto inceleme serimize Nissan Qashqai ile devam edeceğiz.

Tüm detaylarıyla fonksiyonellik üstün teknoloji kendine özgü bir stiline sahip tasarımı ile birleştiren Nissan Quashqai bel destekli koltukları aydınlatmaları ile hiç ayrılmak istemeyeceğiniz kadar güzeldir.  NİSSAN QASHQAİ içinin geniş olması sebebiyle tam bir aile aracı ve konforludur. 

Qashqai’ nin gösterge panelinde yer almakta olan 5 renkli ekranı kişiselleştirilebilir ve aynı zamanda her türlü anlık bilgiye kolayca ulaşılabilir niteliktedir.
Arayan numaraları gösterme özelliğine güvenlik kalkanına direksiyon moduna navigasyona favori sanatçılarınızın beğendiğiniz şarkıların detaylı bilgilerine kolayca ulaşabileceğiniz çeşitli renk seçeneklerine sahip lastik basınç uyarısı verebilen park sensörü gibi özelliklere sahip harika bir araçtır. Hayallerinizdeki konforlu rahat aracı Nissan bizlere sunmuştur. Birazda bu özelliklerden ayrıntılı bahsedelim;

Arayan numaraları gösterme, artık araç başında telefonla konuşmaya ve trafik kazalarına sebep olmaya son! Sürüş sırasında arayan kişinin kim olduğunu bilgilendirme ekranında görerek dikkatinizin dağılmadan sürüşünüze devam etme gibi muhteşem bir özelliğe de sahiptir.

Nissan qashqai 1.6 dci kullanıcı yorumları, Nissan qashqai en çok tutulan modeli hangisi, Nissan qashqai 1.6 dizel otomatik forum, Nissan qashqai yorum 2018, Nissan qashqai kullanıcı yorumları 2018, Nissan qashqai 1.6 dci kullanıcı yorumları 2018, Nissan qashqai yorumlar 2018, Nissan qashqai 1.5 dci forum

Nissan Qashqai Alınır mı

Artık güvenlik kalkanı sayesinde ekranınızda yer alan görsel uyarılar ikazlar sayesinde güvenli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Direksiyon modu seçimi aracınızın sürüş modu ayarlarından sport veya normal modu seçerek direksiyonunuzun hassasiyetini ayarlama lüksüne sahipsiniz. Navigasyon bu sistemden gelen mesajları yön bildirilerini görüntüleyen bu özellik sayesinde her zaman doğru yoldasınız!Renk seçenekleri Nissan Quashqai’ de bütün özellikler keyfinize göre düzenlenmiştir. Bilgilendirme ekranını tercihinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

Lastik basınç uyarı sisteminde ise her bir lastiğinizin basınç değerini bilgilendirme ekranınızdan takip edebileceğiniz gibi ayrıcı hangi lastiğinizin basıncının düştüğünü de aynı ekran sayesinde görebilirsiniz.

Park sensörü yine ekranınızdan zahmetsiz bir şekilde park aracınızı park edebilirsiniz.
Bir diğer özelliği ise otomatik uzun far asistanıdır. Karanlık bir yolda önünüzü zor görseniz bile Qashqai ile bu paniğe son vereceksiniz. Aracınız otomatik olarak uzun farlarını yakacak üzerinize doğru bir araç gelir ya da yoğun bir trafiğe girerseniz de otomatik olarak kısa farlara dönecektir. Bu da güvenliğiniz açısından çok önem taşımaktadır. Qashqai’ nin sahip olduğu bir diğer özelliği de trafik işaretlerini tanıma sistemi diye bir özelliği de sahiptir. Dikkatinizden kaçabilecek tüm trafik işaretlerini görerek sizi bilgilendirir. Bu sayede trafikte daha güvende olursunuz. Qashqai’ nin en önemli özelliklerinden birisi de “Yorgunluk algılama sistemi” dir. Direksiyon başında uyuklama dikkat azalması risklerini yaşamayacaksınız. Bu sistem konsantrasyon seviyenizi tespit edecek sizi mola vermeniz konusunda uyaracaktır.  Bu sayede güvenli bir şekilde yolculuğunuza devam edeceksiniz. Bu özellikleri sebebiyle performansı yüksek bu araçtan vazgeçemeyeceksiniz.  Bu özelliklerine rağmen de oldukça ekonomik bir araçtır. Qashqai tam size göre!

 

Nissan Qashqai İnceleme Videosu

5

Özet

Nissan qashqai 1.6 dci kullanıcı yorumları, Nissan qashqai en çok tutulan modeli hangisi, Nissan qashqai 1.6 dizel otomatik forum, Nissan qashqai yorum 2018, Nissan qashqai kullanıcı yorumları 2018, Nissan qashqai 1.6 dci kullanıcı yorumları 2018, Nissan qashqai yorumlar 2018, Nissan qashqai 1.5 dci forum

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün