Nissan Micra 1.2 Nasıl Nissan Micra 1.2 Alınır mı ?

Nissan Micra 1.2 Nasıl

ŞEHRİN VAZGEÇİLMEZ VE KÜÇÜK EFENDİSİ

Nissan otomobil markası içerdiği pek çok araba modeli ile otomobil tutkunlarının vazgeçilmez isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Bu devamı sınıfının en şık ve en dinamik arabalarıyla süsleyen Nissan en küçük en yaramaz bir şehir arabasını da devamında getiriyor. Bu küçük şehir arabası Nissan micra 1,2 Street. Parlak fikirlerden ilham kaynağı alarak yola çıkan micra serisi hacim olarak küçük olmasına rağmen birçok arabayla boy ölçüşecek derecede özellikli bir modeldir de. Yakıt konusunda kusursuz bir performans sergileyen araç şehir içi ve şehir dışı tüketimlerde en minimalize sonuçlar ile başarısına başarı katıyor.

100 km de 4,3 litre yakıt tüketimi ile yüksek ve uzun bir sürüş keyfine sizlere yaşatacak olan micra 1,2 benzinli motor seçeneği ile de yakıt performansı bazında sınıfının diğer araçlarını kıskandıran hatta ve hatta dizel araçların bile takibine takılan bir araç olmakla gurur duyuyor. Şık bir dış iskelete sahip olan otomobil kaportasındaki kabartılar ile modern bir hava katmış bulunmaktadır. Küçük bir ailenin vazgeçilmezi olmak ile birlikte öğrencilerin de göz bebeği olan bu araç hem park sorununuzu ortadan kaldırıyor hem de yakıt performansı ile cebinizi fazla yakmıyor.

Nissan Micra 1.2 Alınır mı ?

YENİ KASASI OLDUKÇA DİKKAT ÇEKİCİ

İç ve dış tasarım olarak şık ve sportif bir görünüme sahip olan Nissan micra 1,2 Street yolculuğunuzun vazgeçilmez bir parçası olmaktan ve sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor. Yeni tasarımı ile göz kamaştırmak ile birlikte ızgaralarındaki değişim ve jantlarındaki alaşım sizlerin araca tutku ve haz beslemenize yardımcı oluyor. Normal ışık yerine led ışık kullanılan ön lambalar balon şeklinde olması ile de keskinliği aza indirip dinamizmi ortaya çıkarıyor.

İç döşeme olarak özel kumaş kullanılan süet görüntüsü veren koltuk ve muhteşem bir genişlik sunan ön konsol sizleri arabanın camından biraz daha uzaklaştırıp etrafı daha rahat hâkim olmanıza olanak sağlıyor. Diğer otomobil markalarına göre akıllı özellikleri ile geride kalmış gibi görünse de Nissan firması micra modeli ile akıllı uygulamalar ve dijital bir otomobil dönemini sizlere sunuyor. Ön konsolundaki medya player ile dijitalliğe bir adım yaklaşmakla birlikte sürüş esnasında da diğer otomobiller ile aranıza güven mesafesi adı altında bir kaç elektronik sistem de koymuştur.

FİYATINI HAKEDEN BİR ARAÇ

2014 Model Nissan micra Street 1,2 tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 41,150 Türk lirasıyla satışa sunulmuştur. Ancak kampanyalı tavsiye edilen anahtar teslim fiyatı 38,990 olan bu arabaya sadece kısa bir süreliğine kampanya kapsamında sahip olabilirsiniz. Diğer araçlara göre küçük olmasına rağmen pek çok yönden avantajlı olan araç kolay park edilebilmesi ile yakıt tüketiminde ki cimriliği ile ve şık modern bir duruşu ile bu fiyatı hak ediyor. Hatta benzinli olmasına rağmen sizlere bir dizel araba performansı sunuyor.

Nissan Micra 1.2 Videosu

5

Özet

Nissan micra 1.2 tekna özellikleri, Nissan micra passion ve tekna farkı, Nissan micra 1.2 tekna otomatik vites, Nissan micra 1.2 otomatik yakıt tüketimi, Nissan micra 1.4 tekna nasıl, Nissan micra 1.2 tekna yakıt tüketimi, Nissan micra nasıl araç, Nissan micra 1.2 tekna kullanım kılavuzu

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün