Mitsubishi Space Star 1.2 Nasıl Mitsubishi Space Star 1.2 Alınır mı

Mitsubishi Space Star 1.2 Nasıl

Farklı bir araba

Mitsubishi Space Star 1.2

Bir otomobil anlamında klas ve tamamen güvene dayanan bir yolculuk sunan bir mitsubishi modelini ele alacağız. Güçlü performansı, az yakıtı ve kullanım rahatlığı ile sürücülerine keyifli bir yolculuk sunarak Mitsubishi Space Star 1.2 invite, benim ilgimi fazlasıyla çekmiş bulunuyor. Bu otomobilin gerçek bir sürüş keyfi yaşamak isteyenler mükemmel bir tasarıma sahip olduğundan öncelikle söz etmeliyim. Ayrıca Mitsubishi modelimiz çevre dostu olarak çevreye çok az zarar veren bir Co2 salınımına sahiptir. Böylece çevreye çok az zarar vererek mükemmel bir sürüş keyfi adına sürücülerinin daima yüzünü gülümsetiyor. Ne demek istediğimi sürücü koltuğuna geçtiğinizde anlayacaksınız. Ayrıca kullanım açısından başka bir özelliği de anahtarsız çalıştırma özelliğinde yatıyor. Yani oturun ve sadece ufak start-stop yazan, yuvarlak ufak bir düğmeye basarak güçlü ve yerinde bir araç performansını ellerinizin altında direk olarak hissederek otomobili kullanmaya bir başlayın.

Aslıda tasarım bakımından ince hatları dışarıdan bakıldığında oldukça ilgi çekici olduğunu belirtmeliyim. Bir de seyir halindeyken dikkatlinizi direk alan bir özellikte, Mitsubishi Space Star 1.2 invite yol tutuş bakımından oldukça güçlü bir dengeye sahiptir. Bu denge sayesinde yolda kayma durumlarını, bir rüzgarda sarsılma veya yoğun hava şartlarının olumsuz koşullarında yolda mükemmel bir denge sağlayarak kesinlikle sizleri zorlamayacağına garanti veriyorum. Çünkü dış tasarımda yan hava yönlendiriciler ile, hızınızı düşürmeden bir seyir halindeki olası dengesizlikleri de tasarımındaki ince detaylarla yol tutuşunu iki kat daha mükemmel kılmaktadır. Araba inceleme konusunda mitsubishi space star 1.2 invite modeli gerçek anlamda her bir kişinin beklediği performansı, sessizliği, konforu ve güvenli bir yolculuğu vermek için tasarlanmış bir otomobil. Bu yüzden mutlaka bir test sürüşü yapmanızı tavsiye ediyorum.

Mitsubishi Space Star 1.2 Nasıl Alınır mı

Bir Deneyim Hislerle Şekillenir

Mitsubishi Space Star 1.2
Mitsubishi Space Star 1.2

Öncelikle sınıfının en çarpıcı modellerinden biri olan Mitsubishi Space Star 1.2 invite modelinde sürücü koltuğuna ilk oturduğunuz ilk fark edeceğiniz şeylerden biri sportif bir havası olduğu. Ayrıca bu sportif rahatlığın bir yandan klas tarzını, güvenli bir yolculuk için sağladığında söylenecek daha ne var bilemiyorum. Mitsubishi Space Star 1.2 invite modelinin hız konusuna bir değinelim. Öncelikle seyir haline çıkarken 0-100 kilometre arasındaki saniye çıkışında 11.7 saniye ile Hatchback tarzı bir otomobil için maksimum hızının 180 kilometreye çıkması da sınıfında böyle bir performans için oldukça iyi olduğunu belirtmekte fayda var. Araba inceleme durumunda bir diğer noktada yakıt tüketiminde yatıyor.  Bu aracın yakıt tüketimi beklenilenden bile daha iyi, ya da ortalama bir yakıt tüketiminede sahipte olabilir. Benzinle çalışan, Space Star 1.2 invite şehir içinde harcadığı yakıt tüketimi 5.2 litre, şehir dışında bir seyir hali için ise 3.8 litredir. Genel olarak otomobilinizin ortalama harcadığı yakıt miktari 4.3 litredir. Değerler ortada, tüm bu hız performansına oldukça düşük bir yakıt performansı sergilemesi de bu modeli daha da cazip bir hale getirmiyor mu?

Yakıt tüketimi ve hızının yanında Space Star 1.2 invite torku 106 Nm, beygir gücü ise 59 HP’dir. Bunun yanında motor hacmi 1193 CC olarak beklenen bir motor gücüne sahip olduğuna hiç şüphe yok. Ayrıca uzun yolculuklar için bagaj hacminin 235 litre olması ne denli beklentileri karşılar bilemem ama bu konuda beklentileri düşük tutmak en doğru seçenek olacaktır. Zaten 865 kg ağırlığa sahip olan Mitsubishi Space Star 1.2 invite hafifliğiyle de hız konusunda ve çekim gücü konusunda bizi hüsrana uğratmayacağı aşikar.

Şimdi değineceğimiz Mitsubishi hayranı olan ve Space Star 1.2 İnvite modelini almayı düşünen kişilere fiyat araştırmamıza. Birinci el ve ikinci el fiyatlarından kısaca bahsedeceğim böylelikle hangisini alacağınıza bütçenize uygun olanı seçmenize azda olsa katkımız bulunsun. Şimdi yeni model bir Mitsubishi Space Star 1.2 invite fiyatı birinci el ve sıfır kilometrede tavsiye edilen satış fiyatı 45.851 TL olarak anahtar teslimi yapılmaktadır. Eğer ikinci el ve temiz bir Space Star 1.2 Invite modeli istiyorum diyorsanız bu fiyatlar ise 30.000 TL ile 40.000 TL arası durumuna ve bakımına göre ayrıca model yılına göre farklılık gösterebilmektedir. Araba inceleme konumuzda Mitsubishi Space Star 1.2 invite modelimizi inceledik. Umarım kararınızda doğru bir tercih yapmanıza aracı olabiliriz. Keyifli yolculuklar…

Mitsubishi Space Star 1.2 Videosu

5

Özet

Mitsubishi space star forum, Mitsubishi space star 1.6 nasıl, Mitsubishi space star yedek parça, Mitsubishi space star 2018, Mitsubishi space star sahibinden, Mitsubishi space star 1.2 invite, Mitsubishi space star 2013 yorumları

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün