Mini Cooper D 5 Kapı Nasıl Mini Cooper D 5 Kapı Alınır mı Mini Cooper D 5 Kapı Yorumlar

Mini Cooper D 5 Kapı Nasıl

Gösteriş ve farklılık arayanların otomobili Mini Cooper, 2015 modeli ile satışlarına başlamıştır. Mini Cooper modelleri arasında en yenisi ve şirini olan araç, her zaman olduğu gibi karizmatik ve popüler olmaya devam etmekte, yazımızda bu sevimli araca göz atacağız. Her modelinde piyasada farklı bir yer edinen Mini Cooper, en son ve en yeni modeli olan Mini Cooper d 5k ile 2015 yılına damgasını vuracağa benziyor. Dış ve iç tasarımı ile muhteşem ötesi bir görüntü sergileyen araç, sürüş özellikleri ile de bir başyapıt olmaktadır. Direksiyon dengesi, 5 kapılı olan mini de diğer mini modellerine göre daha kapsamlı ve daha olumlu bir ilerleme kaydetmiştir. Ayrıca Mini Cooper’ın bu yeni modelinde diğer modellerinden farklı olarak aks aralığı 72 mm daha geniş olarak dizayn edilmiştir. Mini Cooper hayranlarının internet üzerinden de yapabilecekleri araba incelemesi ile Mini Cooper’ı keşfedebilmeleri ve tüm detaylarını görebilmeleri mümkündür. Oldukça düşük bir hacimde bu kadar mükemmel verim alınması da mininin kendine özgü özelliklerinden biridir. Spor araba tutkunları tarafından tercihlerin ilkinde yer alan Mini Cooper, aslında diğer modellerin pabuçlarını bu en yeni modeli dama atmaktadır. 5 kapılı modeli ile hayranlarıyla buluşan Mini Cooper, eğlence, navigasyon, iletişim ve havalandırma sistemlerini de ekrandan yapılabilme özelliğine sahiptir.

Mini Cooper D 5 Kapı Alınır mı

Mini Cooper D 5 Kapı Alınır mı

Spor Araba Tutkunlarının Yeni Gözdesi

Özellikle gençlerin ve spor araba tutkunlarının gözdesi durumunda olan Mini Cooper d 5k, ülkemize geldiği 2015 yılı itibari ile satış rekorlarına imza atmıştır. Mükemmel bir spor arabaya sahip olmayı ve sokaklarda iken gözlerin üzerine çevrilmesini kim istemez ki? Tabi ki herkesin cevabı aynı olacak ve Mini bir süper otomobil yorumları yükselecektir. Aslında diğer bütün detaylar için araba inceleme ile farkı fark edebilirsiniz. Mini fanatiklerinizin uzun zamandır sabırsızlık içerisinde süren bekleyişleri 2015 modeli ile son bulmuştur. 2015 Mini Cooper d 5k modeli ile daha büyük, daha ekonomik ve daha çevreci. Yenilenen yüzü ile oldukça farklı ve retro bir tasarıma sahip olan Mini Cooper, sizin de yolların hâkimi olmanızı sağlayacaktır. Etkileyici mühendislik dokunuşları ile siz de fark edilmenin tadına varabilir, konfor, keyif ve heyecanı bir arada yaşabilirsiniz. Yollarda dikkat çekmek ve ilgi odağı olmanın tadına varmak için siz de 2015 Mini Cooper d 5k’yı seçerek keyifli yolcuların tadına varabilirsiniz.

Mini Cooper D 5 Kapı Yorumlar

Mini Cooper Farkı

3 silindirli motoru ile sesini duyanları bir kez daha etkileyecek olan araç, diğer serilere kıyasla büyük bir değişimden geçmiştir. Ön farları ve gündüz farlarının farklılığı temsil ettiği, LED teknolojinin kullanıldığı araçta mükemmel dış görünüş daima insanların ilgi odağı olmasına sebep olmaktadır. Farklı sitelerden yapılabilecek araba inceleme durumlarının hepsinde de aynı iyi ve olumlu yorumlarla karşılaşmak mümkündür. Mini Cooper 2015 modeli, diğer modellerle farkını iç dizaynı ile de ortaya koymaktadır. Zira her modelde biraz daha önem verilen konfor, bu son modelde kendini iyice hissettirmektedir. Oldukça performanslı ve ekonomik bir araç olması aynı zamanda hem gençlerin hem de tüm otomobil tutkunlarının ilgisine mazhar olmasını sağlamaktadır. Yeni Mini, üç farklı sürüş moduna da sahip bulunmaktadır. Sport, normal ve gren mod olarak bilinen bu modlar, yakıt tüketimi ile alakalı durumları göstermektedir. Özellikle de green mod, yakıt tüketiminin oldukça az olduğu sürüş modudur. Green moda geçiş yapıldığında bilgi ekranı yeşil renk alarak gerekli uyarıyı yapmakta, kaç km ve yakıt tasarrufu yapıldığını göstermektedir. 47 litrelik yakıt deposu ile ortalama 6.9 litre yakıt harcayan mükemmel ötesi Mini Cooper’la siz de yollarla dans edebilirsiniz. 2015 Mini Cooper d 5k sıfır olarak 91 bin 828 TL fiyat civarında satışa sunulmaktadır. Oldukça yeni bir model olması ve Mini Cooper’ın son gözdesi olması gibi durumlar Mininin ikinci el fiyatlarının da çok fazla düşük olmamasına neden olmaktadır. Bu nedenle de 2015 Mini Cooper d 5k’nın ikinci el fiyatları araba incelemesi yapıldığında ortalama 89 bin civarındadır.

Mini Cooper D 5 Kapı Videosu

5

Özet

Mini cooper 1.5 dizel otomatik yorum, Mini cooper 1.5 dizel forum, Mini cooper d 5 kapı türkiye paketi, Mini cooper 5 kapı fiyat, Mini cooper inceleme, Mini cooper d inceleme, Mini cooper 5 kapı sahibinden, mini cooper 1.5 dizel otomatik yakıt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün