Lassa Snoways Kış Lastiği Nasıl ? Yorum ve Şikayetler

(Yazımız 13.11.2018 tarihi itibariyle güncellenmiştir.) Kış mevsimi geldi çattı ve kış lastiği için bu kış ülkemiz daha hassas. Aslında her kış böyle olmalıydı ama şimdi iyi oldu. Mevsime göre lastik kullanma geleneği ülkemizde de oluşmalı artık. Orta kalite ve ortalama bir fiyatta kış ya da kar lastiği arıyorsanız ilk önünüze gelen seçeneklerden biri Lassa Snoways olacaktır. Gerek arkasındaki üretim argesinin gelişmiş olması gerekse daha büyük markalar ile aynı çatı altında üretilmesi bir güven unsuru olarak önümüze çıkmaktadır.

İlginizi Çekebilir : Ticari araç vize ücreti

İlginizi Çekebilir : Araç bakım çizelgesi

Lassa Snoways Nasıl

Zaten satış rakamları da Lassa Snoways kış lastiklerinin orta sınıfta çok fazla tercih edildiğini göstermektedir. Ben de 2 yıl boyunca doğunun karlı yollarında Lassa Snoways kış lastiği kullandım. Öncelikle şunu söyleyeyim,kar veya buz üzerinde kış lastiği olsa dahi her şey sizin kontrolünüzde değil. Kar lastiği takınca araç %100 güvenli olmuyor ama tedbirli olup yol tutuşunuzu artırmak için kış lastiği kullanmak zorundasınız.

Lassa Snoways Alınır mı ?

Lassa Snoways kış mevsiminde her türlü yolda kullanmadım. Fiyatına göre kar üzerindeki performansı oldukça iyi. Sağlam ve sert bir lastik. Bu yüzden uzun ömürlü. Yani sürekli kalkmayan kar ve buz üzerinde kullanılacaksa kesinlikle alabilirsiniz. Daha fazla para vermeyin. Ama benim bu lastikte en büyük şikayetim yağmurlu ve su birikintisi olan yollarda idi, bir de kuru zeminde biraz gürültülü çalışması. Su içine girdiği zaman lastikler aracı frenliyor biraz. Galiba su tahliyesi çok iyi değil. Yani kullanacağınız yola göre düşünün. Şehir içi kullanacaksanız çok hızlı olmayacaksınız demektir, o zaman rahatlıkla alabilirsiniz. Daha pahalı kış lastiklerinden almanıza gerek yok.

 

Lassa Snoways Fiyatları

Lastik Fiyatları 2018 PDFolarak indirip inceleyebilirsiniz

Lassa Snoways
5

Lassa Snoways Yorumları

Kış mevsimi geldi çattı ve kış lastiği için bu kış ülkemiz daha hassas. Aslında her kış böyle olmalıydı ama şimdi iyi oldu. Mevsime göre lastik kullanma geleneği ülkemizde de oluşmalı artık. Orta kalite ve ortalama bir fiyatta kış ya da kar lastiği arıyorsanız ilk önünüze gelen seçeneklerden biri Lassa Snoways olacaktır.

Sending
User Review
2.67 (3 votes)

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Ben lassa soways 3 aldim hic memnun degilim kardada iyi bir tutus saglamiyor islak zemindede. Berbat bi lastik ben aldigima pisman oldum kesinlikle tavsiye etmiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün