HYUNDAİ i20 1.2 NASIL ALINIR MI YORUMLAR

HYUNDAİ i20 1.2 NASIL 

Yeni Kasa oldukça çekici

Güney Kore kökenli Hyundai grubu, ilk olarak 1947 yılında çalışmalara başlamış bir firmadır. Kore’nin tartışılmaz lideri, otomotiv sektörününse dev isimleri arasında bulunan firma, ilk olarak inşaat sektörü ile hayat bulmuş, daha sonra ise otomotiv sektörü ile yoluna devam etmiştir. Dünyanın yeni gözde otomobillerinden olan Hyundai i20, tüm araba inceleme’ sitelerinde, dünyanın en iyi otomobilleri arasına adını yazdırmayı başarmıştır. Dikkat çekici iç ve dış tasarımı, etkileyici iç dizaynı, yüksek konforu ve geniş iç hacmi ile pek çok insanın tercihi olan Hyundai i20 1.2 Jump, satın almadan önce incelemek isteyenler için sergilenmekte ve gerekli tanıtımları yapılmaktadır. Otomobil tutkunlarının ilk görüşte kalbine yer edecek olan Hyundai i20, heyecan verici tasarımlarla etkileyici detayların bir araya getirilmesi sonucunda ortaya çıkmıştır. Araba inceleme konusunda gerekli deneyim ve tecrübeye sahip olan tüm otomobil satıcıları tarafından da en çok satılan araç olarak bilinen Hyundai i20, dünyanın yeni gözdeleri arasındadır. Bu mükemmel aracın özellikleri nasıl beraber inceleyim.

 

HYUNDAİ i20 1.2 ALINIR MI ?

Hyundai i20 1.2 Jump Görünüşü

İlk görüşte âşık olacağınız Hyundai i20, ilk önce sizi dış görünüşü ile büyüleyecek bir otomobildir. LED entegre projeksiyon tip farları ile gece gündüz demeden aydınlığını etrafa yayacak olan Hyundai i20, altıgen radyatör ızgarası ve ön sis farları ile bakışlarınıza derinlik kazandıracaktır. Dikkat tasarımlarından biri de jantları olan araç, panaromik tavan camı ile havalanmanıza sebep olacaktır. Aklınızı başınızdan alacak olan tavan camı gökyüzünü ayaklarına getirmekte ve güneşle yolculuk etmenizi sağlamaktadır. Geceyi ve gündüzü her an üzerinde taşıyacağınız Hyundai i20, hayallerini, isteklerinizi ve özgürlüğünüzü en iyi şekilde desteklemektedir. LED sinyalli dikiz aynaları ile gövde rengini aynalar üzerinde de sunmaktadır. Çift renkli arka tamponu sayesinde sportif bir görüntü elde eden araç karartılmış arka camlar, kapı üzeri çıtaları, stop lambalı spoyler ve mikro anteni ile hayallerinizin götürdüğü yere sizinle gelmek için hazırdır. Sürücü odaklı kokpit tasarımı ile hâkimiyetin sizde olduğunu bilecek ve direksiyondan hiç ayrılmamak isteyeceksiniz.

 

HYUNDAİ i20 1.2 YORUMLAR

Hyundai i20 1.2 Jump Fiyatı

Piyasaya çıktığı ilk andan itibaren otomobil tutkunlarının gözdesi olan Hyundai i20 1.2 Jump’ın sıfır fiyatı da oldukça uygun olup herkesin alabilmesi için büyük avantajları da beraberinde getirmektedir. Kullanım kolaylığı sağlayan bir tasarım anlayışı ile konforu birleştiren Hyundai i20, 39 bin TL fiyatı ile siz sevenlerini beklemektedir. Sınıfının standartlarının üstünde bir tasarım ile sevenlerine hazır olan Hyundai i20, araba inceleme yapmak isteyen otomobil tutkunları için de incelenmeye hazırdır. 2008 yılında tasarlanıp, Paris Otomobil Fuarı’nda sergilenen i20, 5 kapılı bir hatchbacktir. Hyundai i20 dünyaca bilinen adı ile Elite i20 olarak anılmakta ve farklı tasarımı ile ilgi çekmeye devam etmektedir. Sürücü odaklı kokpit tasarımda ise Premium gösterge paneli, navigasyon, yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon, otomatik katlanabilen aynalar, aydınlatma ve soğutmalı torpido gibi zenginleştirilmiş aksesuarlar ve ilgi çekici dış görünüş bir arada sunulmaktadır. Pek çok araba satış sitesinde pek çok farklı Hyundai i20 1.2 jump da ikinci el olarak satışa sunulmaktadır. Ancak tüm bu satışa sunulan araçlar kilometresinden hasar durumuna, lastiklerin yıpranma payından muayene durumuna kadar pek çok durum göz önünde bulundurularak 28 binden 35 bine kadar değişen fiyatlarla satışa sunulmaktadır. 50 litrelik yakıt deposu ve ortalama 4.8 litre yakıtı ile konforun ve rahatlığın beklenenin üstünde olmasını isteyenler için yolların keyfine varmaya hazırdır. Siz değerli otomobil severler için muhteşem sürüş keyfi ve konforu bir arada yaşatmak için dizayn edilmiştir.

5

Özet

Hyundai i20 benzinli kullanıcı yorumları, Hyundai i20 1.2 çekişi nasıl, Hyundai i20 1.2 d-cvvt jump nasıl, Hyundai i20 1.2 performans, Hyundai i20 1.2 motor çekişi nasıl, Hyundai i20 1.2 d-cvvt sense kullanıcı yorumları, 1.2 d-cvvt motor nasıl, Hyundai i20 1.2 motor özellikleri

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün