Ford ötv indirimli fiyat listesi 2018

Ford ötv indirimli fiyat listesi 2018 yılına ait tüm indirimleri bu yazımızın alt kısmında bulabilirsiniz. Sizde Ford ötv kampanyası ile araç almak istiyorsanız aşağıdaki listemizi inceleyiniz…

2018 Yıl sonuna kadar sürecek olan ÖTV İndirimi sonrası Ford bazı araç modellerinde hurda teşviğine ek olarak %15 ÖTV indirimi yaptı ve fiyatlarına yansıttı. Kasım sonuna kadar geçerli olan bu fiyatlarla ford sahibi olmak biz kullanıcılar için daha cazip hale geldi.

ÖTV İndirimli Ford Fiesta Fiyat Listesi

Ötv indirimli Ford Focus Fiyat Listesi 

Ötv indirimli Ford C Max Fiyat Listesi

ÖTV İndirimli Ford Eco Sport Fiyat Listesi

İndirimli Ford Kuga Fiyat Listesi

İndirimli Ford Mondeo Fiyat Listesi

 

Ford sıfır faiz

30 Kasım’a kadar faiz farkı ödemeden yeni bir Ford otomobil sahibi olun.Ford EcoSport modellerinde geçerli 70.000 TL’ye 12 ay %0 faiz kampanyasından2veya diğer Ford otomobil modellerinde geçerli 60.000 TL 12 ay %0 faiz kampanyasından3 faydalanabilirsiniz.

Ford Araçlarda Peşin Alım Fırsatı Kampanyası

Ford Focus Trend X manuel şanzıman ve Ford EcoSport modellerinde geçerli %9, diğer Ford otomobillerde geçerli %7 peşin alımlarından faydalanmak için hemen bir Ford Yetkili Satıcısını ziyaret edin.

Ford Araçlarda Options Fırsatı

Kasım ayında Ford Options ile düşük taksit tutarları ile yeni bir Ford otomobil sahibi olun. Ford Focus Trend X manuel şanzıman ve Ford EcoSport modellerinde geçerli %11, diğer Ford otomobillerde geçerli %9 Ford Options kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Tüm Ford araçlarda %0 Faiz Fırsatı

BU kasım ayına özel faiz farkı ödemeden yeni bir Ford otomobil sahibi olun. Tüm Ford otomobillerde geçerli 45.000 TL’ye 12 ay %0 faiz kampanyasından 2 faydalanın.

8 Kasım 2018 – 30 Kasım 2018 tarihleri arasında geçerli peşin alım fırsatına konu %7 indirim aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden verilmekte olup, araç ile alınacak opsiyonlar ve aksesuar seçenekleri doğrultusunda ÖTV matrah değişikliğine bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Söz konusu kampanya Yeni Ford Focus modelleri ve Ford Focus Trend X manuel şanzıman hariç Ford otomobil modellerinin perakende satın alımlarında geçerlidir. Ford Focus Trend X manuel şanzıman modellerinde peşin alım indirimi aracın tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %9 olarak uygulanmaktadır. Peşin alım kampanyası kredi kampanyaları ile birleştirilememektedir. Ford ötv indirimli fiyat listesi 2018 yılının son çeyreğinde değerlendirmenizde avantaj var…

Diğer tüm ÖTV indirimlerini incelemek için Tıklayın

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün