CİTROEN C4 İncelemesi CİTROEN C4 Alınır mı

CİTROEN C4’DE BİLİNMEYENLER

Dış görünümündeki özenle dikkatleri üzerine çeken 2014 yılının çok satılan araçlarından Citroen C4 ilk bakışta bile sağlamlık ve güven hissi vermektedir. Şekillendirilmiş hatları krom detaylarla süslenmiştir. İç tasarımında ise konfor teknoloji ve zarafet ön planda. Kullanımı oldukça rahat olan Citroen C4 ile sürüş keyfine varacaksınız. Yeni otomatikleştirilmiş şanzımanı ve orijinal tasarımlı vites kolu ile teknoloji ve şıklığı bir arada sunuyor.

Sürprizlerle karşılaşacağınız Citroen c4 ‘de vitesle ön konsol arasında sürgülü bir bölme içinde ayrıca USP ve MP^bağlantı noktalarını bulacaksınız. Ön kol dayama ünitesinde ise 230 voltluk priz bulunmaktadır. Ayrıca bel destekli ve masaj fonksiyonlu ön koltuklar ile uzun yolculuklar yapmak sürücü ve misafirine oldukça keyifli olacak. Çift bölgeli klima sistemi ile 3 farklı seviye ile kullanıcıları oldukça rahat ettiriyor. Bu sistemde yer alan REST seçeneğiyle motor dursa bile bir süre daha havalandırma sistemi devrede kalabiliyor.

BU ARABADA HERŞEY ESTETİK

İlk olarak göz zevkine hitap eden Citroen C4’de her şey estetik. Konforlu ve şık koltuklar bile Citroen C4 seçmeniz için yeterli olabilir. Size konforlu sürüş sağlamayı amaç edinen Citroen C4 amacına fazlasıyla ulaşmış durumda. Star & stop teknolojisinin bulunduğu araç ile hem doğaya hem de yakıt tüketiminize fayda sağlayacak. Kırmızı ışıkta ya da trafikte bekleme anında siz fark etmeden durup siz fark etmeden çalışacaktır. Manüel şanzımanlı araçlarda bulunan vites değişim göstergesi ile en uygun vites seçeneğini belirterek az yakan araç olma özelliğini koruyor. Hız sınırını programlayarak hız sabitleyici ve hız sınırlayıcı ile vitesleri kaydederek seyahat boyunca kullanım kolaylığı yaşayabilirsiniz. Her detayın en ince ayrıntısına kadar düşünüldüğü Citroen C4 de mükemmel aydınlık sağlayan panoramik cam tavan bulunmaktadır. Kullanışlı kumanda ve kollar ile rahat kullanılmaktadır. Viraj aydınlatma sistemi ile virajlı yollarda görüş açınızı arttıracak ek aydınlatmada sağlamaktadır.

DİKKAT ÇEKİCİ ÖZELLİKLERE SAHİP

Dört ölü noktayı bildiren bu araçta arkanızda ya da önünüzde araç ya da motosiklet var ise ışıklı uyarı sistemiyle sürücüye bunu bildirir. Aynı zamanda park yeri ölçüm sistemine sahiptir. Direksiyondan devreye sokulan bu sistem ile park yerinin araç için uygun olup olmadığını ya da aracı park etmek için Grekli manevraları gösterir. Yokuş kalkış sensörü sayesinde araç yokuşta iki saniye kaymadan bekler. İster şehirler arasın da ister şehir içinde kullanın araçta bulunan fren sistemi sayesinde güvenli sürüşün keyfini yaşayacaksınız. Sesin araç içinde eşit dağılımını sağlayan özelliğiyle direksiyondan ayarlayabileceğiniz müzik ile huzurlu ve keyifli yolculuk yapmak kaçınılmaz.

Aynı zamanda Citroen C4’de 408 litrelik bagaj 5 kişilik bir ailenin valizleriyle birlikte rahatlıkla seyahat etmesini sağlar.  Arka koltuktan bagaja açılabilen pencere ile uzun eşyaların taşınmasına olanak sağlandı. Ayrıca bagajda bulunan seyyar fenerle hem bagaj içinde hem de şarjdan çıkararak ekstra durumlarda aydınlatmak için kullanılabilir.

 

5

Özet

Citroen c4 fiyat, Citroen c4 yorumları, Citroen c4 pıcasso, Citroen c4 cactus, Citroen c4 2017, Citroen c4 grand pıcasso, Citroen c4 sedan, Citroen c4 2006 CİTROEN C4 İncelemesi CİTROEN C4 Alınır mı citroen c4 vergisi ne kadar citroen c4 inceleme citroen c4 iç görünüm citroen ic gorunum citroen ikinci el c 4 vergileri nekadar citroen inceleme

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün