Araç Folyo Seramik Karbon Kaplama Fiyatları 2018

Ad Blocker Tespit Edildi

Websitemizden sizlere daha iyi ve daha hızlı bir yayın yapabilmemiz için sunucu masraflarımızı reklam ile karşılıyoruz. Lütfen Ad Blocker eklentisini kaldırarak sitemizde geziniz.

Araç Kaplama Nedir ?

Aracının rengini tasarımını ve dış görünüşünü beğenmeyenler veya farklı tasarımlara aracını sokarak heyecan arayanların son dönemlerdeki popüler eğlencesi araç kaplama nedir bu yazımızda yer vereceğiz. Araç kaplama , bir aracın görüntüsünü veya tasarımını değiştirmek veya üzerindeki boyanın zarar görmesini engellemej adına aracın üzerinin farklı materyaller ile kaplanmasıdır .  Folyo kaplama , seramik kaplama , karbon kaplama gibi değişik araba kaplama çeşitleri vardır.

Araç Folyo Kaplama Nedir ?

Aracın üzerinde yer alan orijinal boyadan sıkılış olabilirsiniz. Ancak aracınızı yeni bir renge boyatmak her zaman çok daha masraflı ve sıkıntılı bir süreçtir. Bu noktada devreye araç kaplama giriyor.  Araç folyo kaplama nedir sorusunun cevabı olarak araçların üzerindeki mevcut boyanın dış etkilerinden korunmasının yanı sıra renk değiştirmek ve üzerindeki boyayla alakalı hataları kapatmak için, otomobillere özel bir materyal ile özel bir folyo ile aracın kaplanmasıdır. Çok fazla tercih edilen oto kaplama yöntemleri arasında olan araç folyo kaplama fiyatları olarak da da uygun fiyatlar ile otomobil sahiplerinin tercih sebebidir.

Aracınızı folyo ile kaplatmadan önce üç seçeneğiniz var, ya kaplatacağınız yerde tüm işlemleri yaparsınız. Ya araç kaplama folyosu satın alır kendiniz kaplarsınız. ya da aldığınız araba kaplama folyosu ile tanıdık bir  folyocuya giderek sadece folyo kaplama fiyatı ödeyerek kaplatmış olursunuz.

Oto Seramik Kaplama Nedir ?

Araç kaplama işlemlerinin bir çok çeşidi bulunmakla birlikte önemli çeşitlerinden birisi de oto seramik kaplama olarak nitelendirilebilir. Oto seramik kaplama , aracın dış görünüşünü ve tasarımını değiştirmekten ziyade var olan boyayı ve aracın dış alaşım boyalarını zamanla ve kullanımla olacak deformasyondan koruma amaçlı yapılan kaplamadır. Seramik kaplama oldukça faydalı ve etkili bir yöntemdir.  Aracınızı kaliteli bir yerde seramik kaplattırdığınız zaman yıllar boyunca renk atma, oksitlenme veya pislenme gibi sorunlarla savaşmak zorunda kalmadan rahatça kullanabileceksiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR >  Otonom Otomobiller, Sürücü İhtiyacını Ortadan Kaldıracak!

Araç seramik kaplama yukarıda da bahsettiğim gibi şekilden ziyade koruma amaçlıdır.

 

Araba Karbon Kaplama Nedir ?

Karbon kaplama bir başka sevilen ve sıkça kullanılan araç kaplama yöntemlerinden biridir. Karbon sadece araçlarda değil cep telefonu , pc gibi çok farklı yüzeylerde kullanılabilir. Karbon kaplama hem aracın dış yüzeyini zararlı etkilerden ve deformasyonlardan korur hem de iyi bir kaplama aracınızı çok estetik görünüme sokar.

 

Yazı Hakkındaki Düşünceni Bu Bölümde Belirtebilirsin