2018 Ford Focus STW Volvo Benzeri Farlarla Görüntülendi

2018 Focus Station Wagon modelinin  Almanya Nurburging pistinde test sürüşleri yapılırken çekilen fotoğrafları internete sızdırıldı. Volvo benzeri farları ile dikkat çeken araç üzerinde herhangi bir marka ve amblem olmamasına rağmen, aralıklı ön ızgara , belirgin arka spoylerlar , arka tampon ve ikili eksoz bizlere aracın 2018 Ford Focus Station Wagon olduğu yönünde kuvvetli tüyolar veriyor

En son Ford Fiesta’larda kullanılan ve Thor’un Çekici olarak da bilinen ve genel olarak modern Volvo araçlarda bulunan farlar , 2018 Ford Focus prototipi üzerinde de görüntülenmesi aracın ön tarafının gayet şık duracağının habercisi sayılabilir.

 

Aracın arka kısmı, Fiesta gibi bir kez daha arka kapı ve arka çeyrek panel arasında bölünmüş yatay arka lambaları barındırıyor; vücut şimdiki arabayla karşılaştırıldığında her yönden marjinal olarak daha büyük büyümeli.

Ecoboost benzinli ve EcoBlue dizel motorlarının, Focus aralığında sunulan üç ve dört silindirli kamuflajların her ikisini de görmeyi bekleyin. En son Fiesta ST üç silindirli bir motordan güç alsa da, Ford’un sıcak Focus’ta aynı motoru kullanması şaşırtıcı olacak – motor kaputunun altında dört silindirli bir Ecoboost bekliyoruz.

Önceki casus çekimler Focus Fiesta benzer bir gösterge tablosu düzeni ile çalışacağını ortaya koymuştur. Havalandırma menfezlerinin üzerinde, bugün satışa sunulan modele göre çok daha az düğme bulunan bir dokunmatik ekran görmeyi bekleyin.

Tavsiye >> Ford Yedek Parça

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mutlaka Okumalısın

Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün